Na stronie serwisu „Strzyżów wczoraj i dziś” prezentowane są od 29 września 2006 roku stare oraz nowe fotografie i pocztówki z wizerunkiem naszego miasta.


Strona ta powstała z myślą o sympatykach Strzyżowa z inicjatywy społecznej. Jej twórcami są: Stanisław Dybich i Leszek Drozd.


Kolekcja liczy w tej chwili ponad 700 zdjęć i ciągle się powiększa. Osoby, które posiadają stare fotografie pokazujące Strzyżów wiele lat temu zapraszamy do współpracy. Wszystkie fotografie, pocztówki, klisze małoobrazkowe (35mm) po zeskanowaniu zwracamy ich właścicielom. Prośba dotyczy także przesyłania informacji niezbędnych do opisu prezentowanych zdjęć (rok, miejsce, interesujące zdarzenie). Kontakt z twórcami serwisu:


W dniu 30.09.2017 utworzono stronę „Strzyżów wczoraj i dziś” na Facebook https://pl-pl.facebook.com/StrzyzowWczorajiDzis/Nagroda: Człowiek Roku 2006

Mamy przyjemność poinformować, że twórcy serwisu zostali laureatami plebiscytu na "Człowieka Roku 2006" ogłoszonego przez Niezależny Miesięcznik Ziemi Strzyżowskiej "Nad Wisłokiem". Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu.